פתרונות – Double פתרונות – Double

Double 3

רובוט המאפשר נוכחות
וירטואלית באתר העבודה

למה לחלוק מסך כשאפשר להיות נוכח?

Double 3 הוא רובוט שיחות ועידה דו-גלגלי המתנייד מרחוק ומשנה את כללי המשחק בכל הקשור לעבודה מרחוק: הוא מאפשר לכם נוכחות וירטואלית גם אם אינכם נמצאים במקום.

בין אם אתם בבית, בחו"ל או בעבודה בפרויקט מרוחק – באמצעות הדאבל שלכם אתם יכולים להסתובב במשרד או במפעל, להשתתף בפגישות, לפקח על עבודות או לבקר פציינטים.

עתיד העבודה מרחוק כבר כאן.

יתרונות

icon

הפעלה אוטומטית + ידנית

Double 3 מצויד בחיישני תלת מימד המאפשרים לו לנווט בכל סביבה, להבין איפה תתאפשר לו נסיעה בטוחה והיכן עליו לעקוף מכשולים על מנת להגיע ליעד. המשמעות היא שגם משתמשים לא מנוסים יכולים להסיע אותו ללא חשש מהיתקלות במכשולים.

icon

קישוריות

מסלול הנסיעה הבטוח של Double 3 מותווה על הרצפה בעזרת רשת של נקודות. המשתמש יכול להקליק על הרצפה בכל מקום שנראה לו והרובוט יגיע לשם ללא היתקלות במכשולים. הרובוט עושה שימוש ב-mixed reality – הוספת עצמים וירטואליים בתלת מימד לסטרימינג, שנראים כאילו הם ממוקמים בעולם האמיתי. בעזרתם ניתן "לראות דרך עיני הרובוט" ולזהות נקודות עניין כמו מסוף הטעינה, לדוגמה.

icon

ניווט אמין

שתי מצלמות 13 מגה פיקסל מספקות שדה ראייה רחב ביותר ואפשרויות מיקוד (zoom) מרובות. ניתן להטות את המצלמות למעלה או למטה לצורך קריאת מסמכים המונחים על שולחן או התמקדות בנקודת עניין.

img

מתאים למגוון תחומים וארגונים

icon

בתי חולים

icon

תעשייה

icon

משרדים

icon

חינוך

icon

היי-טק

גלריית תמונות

פתרונות – Double

Double

דאבל רובוטיקה הינה חברה אמריקאית אשר הגתה את רובוט ה – Telepresence הדו-גלגלי על מנת להעניק אפשרות להיות נוכחים פיזית בעבודה, בבית הספר ובכל סביבה אחרת כאשר ישנו צורך להיות בה באופן אישי.

 

להורדת מפרט טכני לחץ כאן
פתרונות – Double