פתרונות Ecobot 75 פתרונות Ecobot 75

 Scrubber 75

רובוט ניקיון תעשייתי
לשטיפה וקרצוף אוטונומי

לחללים גדולים ולשטחי חוץ

טכנולוגיה מהפכנית לניקוי מושלם

ה- 75 Scrubber הינו רובוט ניקיון תעשייתי אוטונומי לשטיפה, המיועד לביצוע ניקיון מיטבי של שטחים גדולים ושטחי חוץ כגון: חניונים, פארקים, קניונים, מפעלים, שדות תעופה, תחנות רכבת ועוד. בזמן קצר ובשיטות ניקוי שונות ונועד לנוע בסביבת בני אדם. בין יכולותיו העצמאיות: מילוי מים נקיים, ריקון מים מלוכלכים וטעינת חשמל בו זמנית, בעת חיבור לעמדת עגינה אחת. הרובוט יכול לפעול ברצף עד 6 שעות לטעינה אחת ולמיכל מים אחד.

רובוט ניקוי רב עוצמה

זהו רובוט הניקוי הראשון מסוגו שמנקה את האזורים שבדרך כלל נשארים מוזנחים – הפינות ומפגש הרצפה והקיר. בעזרת טכנולוגיית טורנדו המהפכנית בשילוב עם עיצוב מברשות ייחודי, לא תראו יותר הצטברות של לכלוך בפינות.

לתאום הדגמה בעסק שלכם – לחץ כאן 

יתרונות

icon

אפשרות תפעול כפולה / בטוח לשימוש

תוכנה ידידותית למשתמש, כולל מיפוי מהיר - נסיעה בשטח הניקוי תמפה אותו אוטומטית. אפשרות תפעול כפולה - מודול אוטונומי + מודול נהיגה.

icon

נקיון מקצה לקצה

הרובוט יכול לנקות פינות וזוויות (עד 4 ס"מ מהקיר). מצויד בסוללה יעילה במיוחד, המקנה ניקיון רצוף של עד 6 שעות עבודה לטעינה אחת.

icon

רמת בטיחות גבוהה

LIDAR טווח ארוך, חיישן חזותי, חיישן אולטרא סוניק וחיישן למניעת התנגשות משולבים יחד ומעניקים ל-75 ECOBOT יכולת לזהות עצמים מכל הכיוונים.

icon

טעינה אוטומטית

חזרה אוטונומית למסוף הטעינה כשהסוללה נחלשת, התחברות, טעינה, ריקון ומילוי מים אוטומטיים (כולל סינון מים תלת-שלבי).

icon

יחידת מברשות חדשנית

יחידת מברשות קדמית עם יכולת סיבוב של 270 מעלות, מברשות המסוגלות לבצע 270 סיבובים לדקה ולחץ קרצוף של 35 ק"ג, לניקיון מיטבי של כל האזורים.

icon

חזרה לעמדת העגינה ותחזוקה קלה

בכל מצב בו הסוללה התרוקנה, מיכל המים המלוכלכים מלא או שנגמרו המים הנקיים - הרובוט יחזור אוטומטית לעמדת העגינה לצורך ריקון, מילוי והטענה. נדרשות שעתיים חודשיות בלבד צורך תחזוקה, כך שהרובוט פנוי למקסימום שעות עבודה.

img

מתאים למגוון תחומים וארגונים

icon

חניונים

icon

מרכזים מסחריים

icon

שדה תעופה

icon

תעשייה ומרלו"גים

icon

שטחי חוץ

גלריית תמונות

פתרונות Ecobot 75

Scrubber 75

Gausium הוקמה על ידי אדוארד CHENG בשנת 2013 מתוך תשוקה לנהיגה אוטונומית. זה התחיל כספק פתרונות של SLAM (לוקליזציה ומיפוי סימולטני) ותוכנות רובוטיקה משולבות. כיום, Gausium הפכה לחברה מובילה של רובוטי ניקוי ושירות אוטונומיים המופעלים על ידי בינה מלאכותית עם יותר מ-2,000 פריסות מוצלחות ב-50 מדינות ואזורים. נכון לעכשיו, המוצרים והשירותים של Gausium כוללים רובוטים מסחריים לניקוי רצפות, רובוטים לאספקה ​​פנימית ואביזרים משלימים כמו תחנות עגינה, פלטפורמת ענן ותוכנות יישומים.

 

להורדת מפרט טכני לחץ כאן
פתרונות Ecobot 75