פתרונות Ecobot Sweeper 111 פתרונות Ecobot Sweeper 111

  Sweeper 111

רובוט תעשייתי

לניקיון שאיבה וטאטוא אוטונומי

לשטחים גדולים

רובוט ניקוי עוצמתי לסביבות מגוונות

ה-111 Sweeper הינו רובוט שאיבה וטאטוא תעשייתי ואוטונומי, אידיאלי לניקוי שטחי חוץ ופנים בהיקף גדול. מתאים למפעלים, מרלו"גים, מתחמים תעשייתיים, חניונים, מרכזים מסחריים, קמפוסים, כיכרות ופארקים גדולים. הרובוט מצוייד בחיישנים מתקדמים ובמערכת ניווט חדשנית ונועד לנוע בסביבת בני אדם והוא בעל אפשרות תפעול כפולה – אוטונומית או באמצעות נהג.

לתאום הדגמה בעסק שלכם – לחץ כאן 

יתרונות

icon

ידידותי למשתמש

ממשק ידידותי ואינטואיטיבי הכולל אפשרויות שליטה גמישות: באמצעות מסך מגע, אפליקציה סלולרית או פלטפורמה בענן. מיפוי והקצאת משימות, באמצעות מסך טאץ׳ הממוקם על גבי הרובוט.

icon

אפשרות תפעול כפולה

מעבר קל בין מודול אוטונומי למודול נהיגה. מדרגת עמידה ארגונומית לנהג בנוסף, הרובוט מסוגל לנוע בשיפוע של עד 11 מעלות.

icon

מערכת ניווט מתקדמת

מיפוי דינמי ומהיר במיוחד ותכנון מסלול ניקוי על מנת למקסם את כיסוי השטח בסביבות משתנות. מנעד רחב של חיישנים מגוונים, מאפשר ל-111 Ecobot לאתר מכשולים מבעוד מועד.

icon

ריקון אשפה אוטונומי

ניתן לקבוע מראש נקודת ריקון וזמני ריקון קבועים. הרובוט מזהה את מיכל האשפה ומתרוקן אוטונומית. מסוגל לקלוט אשפה מגוונת: בקבוקי שתייה, קרטוני חלב, בדלי סיגריות, חול ועוד.

icon

מערכת ניהול חכמה

ניהול פעילות האקובוט בענן, כולל קבלת התראות ודו"חות עבודה בסיום מחזור הניקוי, בדוא"ל או במסרון שליטה מרחוק ותכנות מחזורי ניקוי.

icon

תחזוקה מינימלית

תחזוקה כללית של כשעתיים בחודש בלבד. תחנת עגינה לטעינה אוטונומית, מבטיחה רצף פעילות 7/24 (אופציונלי).

img

מתאים למגוון תחומים וארגונים

icon

חניונים

icon

מרכזים מסחריים

icon

שדה תעופה

icon

תעשייה ומרלו"גים

icon

פארקים גדולים

גלריית תמונות

פתרונות Ecobot Sweeper 111

  Sweeper 111

Gausium הוקמה על ידי אדוארד CHENG בשנת 2013 מתוך תשוקה לנהיגה אוטונומית. זה התחיל כספק פתרונות של SLAM (לוקליזציה ומיפוי סימולטני) ותוכנות רובוטיקה משולבות. כיום, Gausium הפכה לחברה מובילה של רובוטי ניקוי ושירות אוטונומיים המופעלים על ידי בינה מלאכותית עם יותר מ-2,000 פריסות מוצלחות ב-50 מדינות ואזורים. נכון לעכשיו, המוצרים והשירותים של Gausium כוללים רובוטים מסחריים לניקוי רצפות, רובוטים לאספקה ​​פנימית ואביזרים משלימים כמו תחנות עגינה, פלטפורמת ענן ותוכנות יישומים.

 

להורדת מפרט טכני לחץ כאן
פתרונות Ecobot Sweeper 111