פתרונות Ecobot 50 פתרונות Ecobot 50

Scrubber 50

רובוט ניקיון אוטונומי
לשטיפה וקרצוף

לשטחים קטנים ובינוניים

רובוט קטן עם יכולות גדולות

Scrubber 50 הוא רובוט ניקיון תעשייתי רב עוצמה לשטיפה ולקרצוף רצפות. הרובוט האוטונומי מסוגל לנקות משטחים קטנים ובינוניים בעוצמה ובזמן קצר כגון: משרדים, מסעדות, בתי חולים, מלונות, מרכזים רפואיים, סופרמרקטים, מפעלים ועוד. הוא מצויד בחיישנים המונעים ממנו להיתקל במכשולים. Scrubber 50 פועל עצמאית, חוזר לעמדת העגינה בסיום תהליך הניקוי לצורך הטענת הסוללה, ריקון מי השטיפה ומילוי מים נקיים. ניתן גם להפעלה מרחוק לניקוי נקודתי בעזרת אפליקציה ייעודית.

לתאום הדגמה בעסק שלכם – לחץ כאן 

יתרונות

icon

קל לתפעול / בטוח לשימוש

תוכנה ידידותית למשתמש לתפעול קל. הרובוט מצויד למעלה מ-20 חיישנים העוזרים לו להימנע מהיתקלות במכשולים.

icon

נקיון מקצה לקצה

יכולת איתור מדויקת וכן יכולת מעבר במסדרונות צרים ובאזורים קטנים, מאפשרות ניקוי מקצה לקצה ושיעור גבוה של כיסוי שטח.

icon

ניווט אמין

חיישנים עוצמתיים ועיבוד נתונים מתקדם מאפשרים תנועה של הרובוט גם בסביבות סטטיות ודינאמיות ללא היתקלות במכשולים.

icon

טעינה אוטומטית

חזרה אוטונומית לעמדת הטעינה כשהסוללה נחלשת, חיבור אוטונומי לעמדה, טעינה, ריקון ומילוי מים אוטומטיים (כולל סינון מים תלת-שלבי).

icon

ממשק ידידותי

ממשק ידידותי מאפשר הפעלת הרובוט ע”י כל אנשי הצוות באמצעות מסך המגע על גבי הרובוט עצמו או בהפעלה מרחוק בנייד או בטאבלט. ניהול צי רובוטים בענן: ניתן לעקוב אחר פעילות האקובוט וכן לקבל דו"חות עבודה בסיום מחזור הניקוי בדוא"ל או במסרון.

icon

חזרה לעמדת העגינה ותחזוקה קלה

בכל מצב בו הסוללה התרוקנה, מיכל המים המלוכלכים מלא או שנגמרו המים הנקיים - הרובוט יחזור אוטומטית לעמדת העגינה לצורך ריקון המים המלוכלכים, מילוי מים נקיים והטענת הסוללה. נדרשות שעתיים חודשיות בלבד צורך תחזוקה, כך שהרובוט פנוי למקסימום שעות עבודה.

img

מתאים למגוון תחומים וארגונים

icon

בתי חולים

icon

סופרמרקטים

icon

שדה תעופה

icon

משרדים

icon

תעשייה

גלריית תמונות

פתרונות Ecobot 50

 Scrubber 50

Gausium הוקמה על ידי אדוארד CHENG בשנת 2013 מתוך תשוקה לנהיגה אוטונומית. זה התחיל כספק פתרונות של SLAM (לוקליזציה ומיפוי סימולטני) ותוכנות רובוטיקה משולבות. כיום, Gausium הפכה לחברה מובילה של רובוטי ניקוי ושירות אוטונומיים המופעלים על ידי בינה מלאכותית עם יותר מ-2,000 פריסות מוצלחות ב-50 מדינות ואזורים. נכון לעכשיו, המוצרים והשירותים של Gausium כוללים רובוטים מסחריים לניקוי רצפות, רובוטים לאספקה ​​פנימית ואביזרים משלימים כמו תחנות עגינה, פלטפורמת ענן ותוכנות יישומים.

 

להורדת מפרט טכני לחץ כאן
פתרונות Ecobot 50